Služby

Základní kosmetické ošetření

Povrchové čištění, diagnoza pleti, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, masáž krku, dekoltu a obličeje (cca 25 minut), pleťová maska, závěrečný krém.
 

Ošetření je individuální dle stavu pleti.


Lash lifting & Lash botox

Nejedná se o trvalou. Je to šetrná, vyživující novinka v oblasti tvarování vlastních řas. Dlouhé, svůdné a zdravé řasy pomocí speciální techniky Lash Lifting a Lash Botox Bomb. Pomáhají k zatočení, zvýraznění řas,regeneraci, vede k optickému zvětšení oka, zvětšení objemu řas a posílení růstu.Úprava a barvení obočí a                 barvení řas
Vždy se snažím vyhovět vašemu přání, Správně tvarované obočí a zvýrazněné řasy vždy dají vašemu obličeji ty správné rysy.Klikněte a můžete začít psát. Consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem.

Nehtová modeláž


Od září  2020 zavádím novou službu v péči o ruce a nehty. V nabídce naleznete gellak, potažení nehtu gelem, nastavení nehtu pomocí gelu na šablony, vše s přístrojovou manikúrou. 
Pracuji pouze s kvalitním materiálem značky Artist Nails.

Gellak je skvělý i na nohy, kde vám ulehčí práci s lakováním a vaše nohy budou vypadat krásně několik týdnů!

Depilace
Depilaci na citlivých místech jako je obličej,třísla a podpaží provádím kvalitním samostržným voskem. Nohy, popř. ruce depilačními papírky.